استفاده از سازه های پوسته ای در ساختمان سازی

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


سازه های پوسته ای

احتمالا شما هم تا به حال شکل های زیبا و فانتزی را زیاد در ساخت ویلاها و یا ساختمان های مدرن دیده اید. سازه هایی به شکل کره زمین، تخم مرغی و یا اشکال پیچیده مهندسی و با منحنی های خاص که امروزه زیاد دیده می شوند. با شرکت انبوه سازان آرش سازنده شهرک های ویلایی آرش ، معتبرترین شرکت در زمینه ساخت ویلا در زیباکنار ، ویلا شمال و ویلا گیلان ، ویلا انزلی همراه شوید.

در ساختمان هایی که سقف های پوسته ای اجرا می شود عمدتا آنها برای اجرای سقف کاربرد دارند. این سقف ها به شکل منحنی طراحی می شوند که منحنی آنها می تواند به یک سمت و یا دو سمت و در یک جهت و یا دو جهت متضاد ایجاد شده باشد. با استفاده از این نوع سازه ها می توان نمونه های بسیار مدرن و شیکی را برای سقف ها طراحی کرد . حسن دیگر سقه های پوسته ای تحمل بالای انها در برابر بار های زیاد با وزن بالا است.

وجود پیشرفت های زیاد و تلفیق هنر طراحی این سازه های پوستی با تکنولوژی ها و نرم افزار های کامپیوتری دست هنرمندان این نوع سازه را بازتر کرده تا بتوانند با استفاده از خلاقیت های زیاد خود نمونه های منحصر به فردی را برای طراحی سقف هایی با پوسته های بی نظیر به وجود بیاورند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها